Możesz teraz dodawać mieszkania do ulubionych i porównywać je.
MENU
Przejdź do strony: Wszystko dla Twojej wygody
Przejdź do strony: Zalety inwestycji
Przejdź do strony: Poznaj Komfortię
Przejdź do strony: Kontakt

Nowoczesne mieszkania w Skórzewie to idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią kontakt z naturą, lecz nie chcą rezygnować z uroków życia w dużym mieście. Miejscowość graniczy od zachodu z Poznaniem, więc do centrum dojedziesz nawet w niecałe trzydzieści minut. Skórzewo jest więc doskonałą lokalizacją dla osób, które pracują w Poznaniu, lecz chcą wypoczywać z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Sprawdź naszą ofertę nowych mieszkań i wybierz opcję w sam raz dla siebie.

Nowe mieszkania w Skórzewie od dewelopera

Dlaczego warto postawić na nowe mieszkania w Skórzewie? Jeśli zdecydujesz się na zakup apartamentu na początku inwestycji, będziesz mieć o wiele lepszy wybór lokali. Możesz więc wybrać taki rozkład pomieszczeń, który odpowiada Ci najbardziej. Na początku inwestycji możesz liczyć także na atrakcyjne zniżki.

Deweloper w Skórzewie zaplanował sześć nowoczesnych budynków z trzema kondygnacjami. Wyróżnia je elegancka architektura, która sprzyja wypoczynkowi i tworzeniu więzi. Masz do wyboru:

  • mieszkania jednopokojowe,
  • mieszkania dwupokojowe,
  • mieszkania trzypokojowe.

Wszystkie lokale są komfortowe i przestronne (ich metraż wynosi od 33 m² do 75 m²). Przynależą do nich szerokie balkony lub duże ogródki na balkonie. Duże okna (nierzadko sięgające samej podłogi) sprawią, że pomieszczenia będą jasne i lekkie. Wszystkie mieszkania są oświetlone z dwóch przeciwstawnych stron świata. Niektóre apartamenty mają okna nawet w łazienkach.

Bez względu na to, że wybierzesz duże czy małe mieszkania w Skórzewie, możesz liczyć na nowoczesność i wysoki komfort.

Odnajdź spokój w Skórzewie

Wybierając nowe mieszkania w okolicy Poznania, stawiasz także na kontakt z naturą. Wokół sześciu budynków zaplanowaliśmy rozległe tereny zielone. Starannie dobraliśmy gatunki roślin, które sprzyjają spokojnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Dorośli znajdą tu ścieżki do relaksujących spacerów pod koniec aktywnego dnia, a dzieci – mnóstwo zielonych zakamarków do zabawy.

Skórzewo to spokojna miejscowość, w której jest wiele pięknych miejsc do zorganizowania pieszej wycieczki lub przejażdżki na rowerach. Miłośnicy kontaktu z naturą znajdą tu lasy i jeziora, wśród których zapomną o wyzwaniach związanych z pracą w wielkim mieście. Zwolennicy aktywnego wypoczynku ucieszą się z malowniczych ścieżek rowerowych i biegowych.

Ze Skórzewa dojedziesz do Poznania samochodem, autobusem miejskim lub rowerem. W nowoczesnej wsi znajdziesz jednak wszystkie lokale, które będą Ci potrzebne na co dzień: sklepy, apteki, żłobki, przedszkola, szkoły, a także urząd poczty i paczkomaty. Znajduje się tu także zabytkowy kościół.

Zastanawiasz się, czy mieszkania na sprzedaż w Skórzewie są dla Ciebie? Zapoznaj się z naszymi wizualizacjami. Dzięki nim poznasz lepiej okolicę, układ pomieszczeń, odległość od kolejnego budynku, a nawet... widok z okna. Być może zainteresuje Cię także przestronny bliźniak w Skórzewie? W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.